Resident Evil Code: Veronica X | Solucja

Claire Redfield: Prison Area

Claire Redfield zostaje uwięziona w celi przez organizację Umbrella. Claire stwierdza, że byłaby w stanie się uwolnić, jakby miała zapalniczkę. Wejdź w menu Item i wyciągnij zapalniczkę Lighter. Zapal zapalniczkę. Claire zostanie uwolniona przez strzegącego ją faceta Rodrigo Juan Raval, który jest ranny. Jeżeli chcesz mu pomóc, to w ciągu godziny musisz mu przynieść Hemostatic Medicine. Wróć do celi i weź GREEN HERB. Wyjdź z celi i weź z krzesła amunicję Handgun Bullets, a z biurka nóż Combat Knife. Wyjdź z pomieszczenia. Z biurka obok maszyny do pisania weź taśmę INK RIBBON. Nie zapisuj na razie gry. Zbierz Handgun Bullets i uzbrój się w nóż. Idź do końca korytarza i wejdź po schodach.

Znajdziesz się na cmentarzu, gdzie będzie rozbita ciężarówka. Walizki nie możesz na razie wziąć, bo są płomienie. Przejdź przez kolejne drzwi, unikając zombies. Claire zostanie zaatakowana z karabinu przez Steve Burnside. Po tym, jak on wyjdzie, przejdź przez jedyne otwarte drzwi. Do drugich wrót potrzebujesz emblematu, aby je otworzyć. Claire posiada teraz Handgun.

Podejdź do budynku i wejdź po małych schodkach na werandę. Na jej końcu znajdziesz GREEN HERB. Wejdź do środka budynku. Zabij znajdujące się tam zombie. Na regale znajdziesz Handgun Bullets. Wejdź po małych schodkach przy stole i zbierz GREEN HERB. Zejdź po schodach i przejdź przez drzwi na wprost nich. Znajdziesz się w celi. Znajdziesz tam dziennik Prisoner's Diary. Idź dalej i zbierz amunicję. Przez okno przeskoczy do ciebie zombie. Zabij ich i zbierz broń M 100 P. Wracaj z powrotem do poprzedniego pomieszczenia. W rogu znajdziesz na ścianie mapę PRISON's MAP. Wyjdź z budynku i idź ścieżką do zamkniętej bramy i drzwi obok. Przejdź przez drzwi.

Znajdziesz się na kolejnym dziedzińcu. Zabij znajdujące się tu zombiaki. Tych za kratą nie da się zabić. Miń róg i przejdź przez małe drzwi. W korytarzu musisz zostawić przy bramce wszystkie metalowe przedmioty, nawet zapalniczkę. Idź korytarzem i przejdź przez kolejną bramkę. W pomieszczeniu weź Grenade Rounds, Flame Rounds oraz FIRST AID SPRAY. Przy dziwnym urządzeniu znajdziesz User's Manual. Znajdziesz się w Security Hall. Zostaw wszystkie te przedmioty w depozycie bramki i przejdź przez drzwi obok. W pomieszczeniu znajdziesz dokument Fax on the Facility Access Application oraz spotkasz kolejny raz Steve'a. Podejdź do żółtej tablicy przy komputerze i zbierz HAWK EMBLEM. Podejdź do zablokowanych drzwi i pociągnij dźwignię obok nich. Otworzy się brama, którą mijałeś. Podejdź do 3D Duplicator Machine i połóż w niej znaleziony emblemat. Wróć przez hall i zbierz swoje rzeczy z pierwszej skrzynki. Wyjdź na zewnątrz. Podejdź do bramy i naciśnij przycisk przy niej. Brama się otworzy, jak i krata obok wypuszczająca zombiaki. Z garażu weź gaśnicę FIRE EXTINGUISHER. Idź do pomieszczenia, gdzie były zombiaki i zabierz PADLOCK KEY. Wracaj przez bramę, którą tutaj przyszedłeś, z powrotem na cmentarz.

Na cmentarzu zabij zombiaki i użyj gaśnicy, by ugasić pożar. Teraz możesz wziąć walizkę BRIEFCASE. Otwórz walizkę i weź TG-01 oraz dokument "TG-01" Product Description. Wracaj z powrotem. Przejdź przez drzwi i przebiegnij przez dziedziniec. Przy budynku z werandą otwórz bramę przy pomocy znalezionego klucza Padlock Key. Przejdź przez kolejny dziedziniec i udaj się ponownie do Security Hall. Przy bramce zostaw wszystkie przedmioty poza TG-01 alloy. Podejdź do maszyny, gdzie zostawiłeś emblemat Hawk Emblem. Będzie tam złoty mechanizm, użyj tam TG-01 alloy. Otrzymasz SPECIAL ALLOY EMBLEM. Jak będziesz wychodzić, zombiaki cię zaatakują. Uciekaj do pierwszej skrzynki i zabierz swoje rzeczy. Wracaj z powrotem w kierunku cmentarza. Na dziedzińcu przed nim, podejdź do zamkniętej bramy i użyj emblematu Special Alloy Emblem. Przejdź przez bramę.

Znajdziesz się na moście, który jest zablokowany przez samochód. Skręć w lewo w wąską ścieżkę wzdłuż mostu i idź do końca. Znajdziesz tam 2 x Green Herb oraz amunicję. Droga jest zablokowana przez pudła i płomienie. Przepchaj pudło najbliżej samochodu w kierunku ogni. Przejdź po pudłach na drugą stronę płomieni i wejdź po schodach.DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408