Luis Sera

Luis Sera

Urodzony: 1976 rok
Zmarł: 2004 rok
Wzrost:
Waga:
Grupa krwi:
Zawód: naukowiec

Luis Sera wychował się w Hiszpanii w rejonie działania kultu Los Illuminados przy wiosce Pueblo, gdzie wraz z dziadkiem chodził na polowania, dzięki czemu poznał wiele kryjówek.

Jest kobieciarzem.

Zaintrygowany pasożytem Las Plagas przyjmuje pracę nad tym pasożytem. Ustalił, że jest to organizm o właściwościach społecznych podobnie jak wiele innych znanych mu pasożytów. Początkowo próbował znaleźć sposób na usunięcie pasożyta z nosiciela w taki sposób, aby nie wyrządził gospodarzowi żadnych szkód. W końcu Luis odkrył, że jedynym sposobem na unieszkodliwienie pasożyta jest wystawienie go na działanie specjalnego promieniowania. Jednakże trzeba tego dokonać zanim Plaga osiągnie dojrzałość.

W wyniku tych badań stworzył niezliczoną ilość Ganados i Plaga-based B.O.W.s. W rezultacie czuł się odpowiedzialny za stworzenie nowej broni biologicznej, z którą nie był sobie w stanie poradzić. Nie przypuszczał, że jest on tylko pionkiem w planie Osmund'a Saddler'a.

W akcie desperacji wysłał e-mail do zaufanego pracownika, który został przechwycony przez Adę Wong. Ada Wong zaproponowała mu ochronę i zabranie go z Hiszpanii w zamian za otrzymanie próbki Las Plagas, którą zamierzała przekazać The 3rd Organization.

Ten plan się nie udał i Luis został złapany przez Saddler'a. Ukrywa on próbki Plaga w lesie. Zostaje on chwilowo uwolniony przez Luis'a S. Kennedy'ego. Jednakże w zamku Saddlera zostaje śmiertelnie ranny. Tuż przed śmiercią wyjawia Leon'owi gdzie są próbki pasożyta Las Plagas. Daje mu także tabletki, które wstrzymują rozrost pasożyta na jakiś czas.Pojawia się:
Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408