Jack Krauser

Jack Krauser

Urodzony: 1976 rok
Zmarł: 2004 rok
Wzrost:
Waga:
Grupa krwi: 0
Zawód: najemnik

Doświadczony agent U.S. Special Operations Command (SOCOM).

W 2002 roku współpracował z Leon'em S. Kennedy w czasie operacji Operation Javier. Dotyczyła ona bossa narkotykowego kartelu Javier'a Hidalgo. Jack Krauser przemierza Amparo, aby spotać się z Leon'em Kennedy, którego samolot Cessna został zestrzelony. Wcześniej Krauser uważał broń biologiczną jako wytwór fantazji, jednakże po dotarciu do punktu spotkania z przewodnikiem w wiosce Mixcoatl, spotkał on pierwszego w swoim życiu zombie. Podczas misji dowiaduje się od Leon'a o wydarzeniach w Raccoon City, na wyspie Rockford Island i bazie na Antarktydzie Umbrelli, a także o zaangażowaniu we wszystkie te wydarzenia Albert'a Wesker'a. W czasie misji poznaje działanie wirusa i jego władzę - ta władza zaczyna go opanowywać i postanawia za wszelką cenę ją posiąść.

Po powrocie z tej misji Jack Krauser zostaje wydalony z wojska. Jeszcze w tym samym roku pozoruje swoją śmierć i przyłącza się do Albert'a Wesker'a.

W 2004 roku na zlecenie Albert'a Wesker'a i Los Illuminados porywa córkę amerykańskiego Prezydenta Ashley Graham. W czasie swojej pracy w Hiszpanii spotyka także Adę Wong, z którą współpraca mu zupełnie nie odpowiada. W czasie akcji w Hiszpanii Leon S. Kennedy ponownie spotyka się z Krauser'em, który teraz jest po drugiej stronie barykady. Tym razem ich spotkanie kończy się śmiercią Krauser'a.Pojawia się:
Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408