Rebecca Chambers

Rebecca Chambers

Urodzony: 1980 rok
Wzrost: 161 cm
Waga: 42 kg
Grupa krwi: AB
Zawód: policjantka

Członek S.T.A.R.S., grupy Bravo Team.

W dniu 23 lipca 1998 roku Rebecca Chambers wraz ze swoją drużyną Bravo Team zostaje wysłana w góry Arklay w celu zbadania dziwnych morderstw, które miały tam miejsce. Helikopter musiał przymusowo lądować w lesie z powodu problemów z silnikiem. W czasie zabezpieczania terenu odkrywają rozbity transport wojskowy prowadzony przez byłego Marines Billy'ego Coen'a, skazanego za wykonanie wielu morderstw.

Badając teren Rebecca Chambers wsiada do zatrzymanego w lesie pociągu. Spotyka tam Billy'ego Coen'a, którego nie daży zaufaniem. Jednakże zagrożenie ze strony zombie zmusza ich do współpracy. Pociąg zawozi ich do Management Training Facility, który jest własnością korporacji Umbrella, dowodzoną przez James'a Marcus'a. Dalsze ich badania doprowadzają ich do tajnego laboratorium Marcus'a, który już zmutował. Po jego zabiciu. Po ucieczce stamtąd Chambers i Coen rozdzielają się. Rebecca udaje się do rezydencji, gdzie ma nadzieję połączyć się z przegrupowanymi członkami STARS.

Po przybyciu do rezydencji, Rebecca schrania się w domku wartownika, gdzie zostaje odnaleziona przez członka STARS Richard'a Aiken'a. Oboje udają się do rezydencji, jednakże Aiken zostaje ugryziony i zatruty przez ogromnego węża.

Wraz z Chris'em Redfield'em i dwoma członkami grupy Alpha Team udaje jej się uciec z rezydencji helikopterem pilotowanym przez Brad'a Vickers'a.

Po powrocie Rebecca pisze obszerny raport, opisując w nim śmierć Billy'ego Coen'a.

Dalsze jej losy nie są znane.



Pojawia się:
  • Resident Evil 0
  • Resident Evil
  • Resident Evil Umbrella Chronicles

















Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408