Resident Evil Code: Veronica X | Solucja

Claire Redfield: Palace

Zabij zombiaki. Na razie nie idź w małe drzwi prowadzące do Military Training Facility, tylko udaj się do bramy na wprost. Przejdź przez nią. W ogrodzie będą tam psy. Przebiegnij obok nich. Na razie nie zbieraj żadnych przedmiotów, tylko biegnij do schodów i nimi do góry. Przejdź przez podwójne drzwi do środka posiadłości.

Podbiegnij do komputera i wpisz kod: NTC0394 (znajdziesz go na odwrocie karty Umbrela ID, którą znajdujesz w pokoju na górze). Odblokują się drzwi. Zbierz amunicję i wejdź po schodach na górę. Skręć w prawo i wejdź do pokoju. Znajdziesz się w pokoju z maszyną do pisania. Będzie tam notatka Secretary's Note. Znajdziesz tam także Umbrela ID, Green Herb, amunicja i taśma do maszyny do pisania. Możesz też zostawić tutaj w skrzynki niepotrzebne na razie przedmioty, zwłaszcza, że będziesz potrzebować miejsca. Zostaw Combat Knife. Zejdź na dół i podejdź do niebieskich drzwi. Przejdź przez nie. Znajdziesz się w łazience, gdzie zbierzesz amunicję w jednej z kabin, First Aid Spray na umywalce oraz DURALUMIN CASE na podłodze w kącie. Przejdź przez drzwi, które otworzyłeś. Znajdziesz się w korytarzu. Zabij zombiaki i zbierz amunicję Handgun Bullets oraz Red Herb (które może połączyć z Green Herb). Miń podwójne drzwi i udaj się do pojedynczych drzwi.

Znajdziesz się w pomieszczeniu z broniami. Zbierz Handgun Bullets i naciśnij przycisk. Zobaczysz scenę z przeszłości Sir Alfred'a Ashford'a i jego siostry Alexia. Otworzy się przejście. Udaj się tam. Weź STEERING WHEEL. Nic innego nie bierz, bo zostaniesz zamknięty w tym pomieszczeniu. Wracaj do głównego głównego holu i skieruj się do wyjścia. Usłyszysz krzyk. Biegnij tam, gdzie wziąłeś ster Steering Wheel i podejdź do komputera. Będzie teraz zagadka:
When two pairs complete, my anger will subside.
ROZWIĄZANIE: naciśnij C i E.

Spotkasz ponownie Steve'a, który będzie miał bronie potrzebne do otworzenia drzwi. Jednak ci ich nie da. Wracaj do głównego holu. Spotkasz tam Sir Alfreda. Wyjdź do ogrodu. Na dole widzisz świecący się przedmiot. Na razie go nie zbieraj, tylko udaj się na prawo po zejściu ze schodów do bramy i przejdź przez nią. Idź ścieżką obok schodów i spod nich zbierz PALACE MAP oraz amunicję Handgun Bullets. Idź po schodach na górę. Zbierz BOW GUN ARROWS. Wejdź na platformę i użyj Steering Wheel. Łódź podwodna się wynurzy. Wejdź do niej. Na krzesłach znajdziesz SIDE PACK, które użyj equip, spowoduje to zwiększenie twojej walizki o 2 miejsca. Podejdź do panelu kontrolnego i naciśnij dźwignię. Wyjdź z łodzi.

Zejdź na dół po schodach i idź dalej tunelem pod wodą. Znajdziesz się w pokoju, gdzie będą zombie. Będzie tam amunicja Handgun Bullets. Zabij ich i skieruj się do bramy po prawej. Przejdź przez most i przez bramę na jego końcu. W pomieszczeniu w rogu będzie mała winda, wjedź na górę, a obok panel kontrolny. Podejdź do niego i tak przesuń dźwig, aby przenieść kontener zasłaniający drogę do niebieskiego panelu kontrolnego. Zjedź na dół i podejdź do tego panelu. Naciśnij przycisk. Zombiaki przyjadą windą. Po ich zabiciu zbierz BIOHAZARD CARD oraz BOW GUN ARROWS. Wracaj z powrotem na most i dalej do łodzi podwodnej. Wyjdź z łodzi podwodnej i z powrotem do ogrodu. Przebiegnij obok psów i wracaj do schodów prowadzące do więzienia. Tuż przed nimi jest brama, a obok niej małe drzwi. Przejdź przez nie.

Zaatakuje cię robal. Na razie go olej i pobiegnij do bramy i przejdź przez nią. Udaj się na koniec korytarza, skręć w prawo i użyj Biohazard Card. Otworzy się brama. Wbiegnij w korytarz, a brama się zamknie. Biegnij dalej, znajdziesz się na dziedzińcu. Alferd cię zaatakuje, więc wbiegnij na schody. Po drodze będzie na poręczy Blue Box. Przejdź przez drzwi, którymi Alfred uciekł. Znajdziesz się w pomieszczeniu z maszynami. Przejdź przez srebrne drzwi. Znajdziesz się w bezpiecznym pomieszczeniu. Będzie tu maszyna do pisania oraz skrzynia na przedmioty. Zbierz Homestatic Medicine, które możesz zostawić w skrzyni. Potrzebna ci będzie Biohazard Card, więc jej nie zostawiaj. Wyjdź z pomieszczenia.

Alfred zamknie ci wyjście, więc udaj się do brązowych drzwi. Skręć w lewo i zbierz SUBMACHINE GUNS. Zejdź po schodach na dół. Pojawi się potwór Bandersnatch, po którego zabiciu drzwi na dole się otworzą. Claire wymieni się ze Steve'em na bronie. Teraz ty będziesz kierować Steve'em.DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408