Resident Evil 2 | Solucja


MAPY:RPD 1 floor RPD 2 floor RPD basement Sewers

Leon Scenario A

Sewers

Znajdziesz się w piwnicy, przy więziennych celach. Ben zostanie zaatakowany, wiec udaj się tam. Po chwili pojawi się Ada, która da ci notatkę Mail to The Chief. Udaj się do psiarni i dalej do kanałów. W magazynie zapisz grę i przygotuj się na walkę z bossem - weź wszystkie 4 plug ze sobą. Udaj się do Septic Pool. Po zabiciu bossa przejdź przez mostek do panelu. Włóż wszystkie plug'i i przejdź przez otwarte teraz drzwi. Idąc w kierunku schodów pojawi się Ada. Udaj się do bramy z napisem XD-R. Idź kanałem do końca i wejdź na półkę; przejdź przez drzwi. Znajdziesz się w pomieszczeniu kontrolnym, gdzie na stole znajdziesz fax Sewer Manager Fax, na regal będą naboje Handgun Bullets. W pomieszczeniu będzie także skrzynia. Przesuń szafkę z metalowymi drzwiami i zejdź po drabinie. Zbierz tam amunicję (użyj zapalniczki do zapalenia lampek na ścianie): Magnum Bullets i Shotgun Shells. Wróć z powrotem do pomieszczenia kontrolnego. Jak chcesz to zapisz grę. Weź ze sobą Valve Handle. Podejdź do czerwonej windy. W starej szafce obok będzie FIRST AID SPRAY. Zjedź na dół.

Pojawi się Anette Birkin, żona William'a Birkin'a, która postrzeli Leon'a. Teraz będziesz chodzić Adą. Idź korytarzem i ze ściany weź Sewer Map. Przejdź przez drzwi i udaj się dalej za Anette w lewo Ady. Biegnij do kraty. Niedaleko przed nią na ścianie po prawej będzie drabina. Wejdź po niej. Znajdziesz się w kanale wentylacyjnym. Przejdź na drugi koniec i zejdź po drabinie. Idź w kierunku mostu i spotkasz ponownie Anette. Po rozmowie z nią, Ada ją obezwładni. Przejdź przez mostek na balkon po drugiej stronie i zejdź po drabinie (po prawej stronie Ady). Nagle Ada zostanie zaatakowana... Ponownie chodzisz Leon'em.

Idź ponownie korytarzem i przejdź przez drzwi. Idź do końca kanału i wejdź na podest. Przy ciele znajdziesz Wolf Medal. Zeskocz ponownie do kanału i wracaj nim na drugi koniec, aż dobiegniesz do pająka. Skręć w lewo Leon'a. Przejdź przez bramę.

Idź dalej kanałem i przejdź przez bramę. W Bridge Room 1 zaraz po wejściu znajdziesz kilka BLUE HERB. Przejdź na drugi koniec pomieszczenia i użyj Valve Handle. Poczekaj aż zjedzie most i przejdź na jego drugą stronę. Znajdziesz tam 2 x GREEN HERB, amunicję Shotgun Shells oraz INK RIBBON przy maszynie do pisania. Lepiej zapisz grę, bo czeka cię kolejny boss. Przejdź przez drzwi.

Znajdziesz się w obszernym korytarzu. Idź nim. Pojawi się Ada, a niedługo po niej boss - Big Crocodile. Do jego zabicia używaj czerwonych butli z tlenem, w której strzelaj, aby wybuchły. Po jego zabiciu biegnij do Ady i otwórz przyciskiem bramę. Pogadaj z Adą i wejdź po drabinie. Most na nowo się opuścił, więc wracaj z powrotem do korytarza, w którym walczyłeś/łaś z krokodylem. Wróć do Bridge Room i podnieś most. Wracaj teraz z powrotem korytarzem z krokodylem do drabiny, przy której Ada opatrzyła Leon'a. Wejdź po niej. Idź do pomieszczenia obok, przejdź przez most i zbierz medal Eagle Medal. Znajdziesz także dziennik Sewer Manager Diary. Zejdź na dół i podejdź do konsoli obok drabiny. Użyj Valve Handle, aby zatrzymać wiatrak. Wejdź po drabinie i przejdź tunelem na drugą stronę.

Znajdziesz się ponownie w kanałach i biegnij w odwrotnym kierunku niż brama. Uważaj na zombie. Przejdź przez bramę na końcu. Podejdź do wodospadu i na konsoli użyj obu medali Wolf i Eagle. Wodospad przestanie lecieć i odsłonią się drzwi. Idź do końca korytarza i przejdź przez drzwi. Znajdziesz się na stacji kolejki elektrycznej. Wsiądź do wagonika z drugiej strony. Nagle zaatakuje was Birkin. Powalcz z nim aż odpuści. Gdy wagonik się zatrzyma wysiądź z niego. Po lewej będzie działko do flar, użyj na nim zapalniczki, aby zobaczyć błyszczący obiekt / uzyskać klucz Weapon Box Key. Przejdź przez drzwi. Idź korytarzem; uważaj na zombie, na rozwidleniu skręć w prawą Leon'a i na końcu korytarza przejdź przez drzwi. Idź dalej korytarzem i skręć w lewo Leon'a aż dojdziesz do drabiny. Wejdź po niej na górę. Znajdziesz się w pomieszczeniu kontrolnym kolejki. Będzie tam skrzynia. Znajdziesz tam także Shotgun Shells, FIRST AID SPRAY, Magnum Bullets i INK RIBBON. Miej ze sobą amunicję, broń i zdrowotne środki. Reszta na razie nie jest ci potrzebna. Zapisz grę. Wyjdź przez drzwi.

W hangarze znajdziesz obok toalety Magnum Bullets, na mapie znajdziesz Factory Map, wejdź do pociągu i ze środka z czerwonego wieszaka weź klucz Control Panel Key. Wyjdź z powrotem z pociągu i podejdź do panelu i użyj klucza. Naciśnij guzik i wsiądź do pociągu. Zaatakuje was mutant, który znokautuje Adę. Leon, jako dżentelmen postanowi się zemścić na oprawcy... Czeka cię walka z bossem. Po jego zabiciu wróć do pociągu.

Umbrella Secret Labs

W końcu pociąg się zatrzyma, a Leon zaniesie Adę do pokoju i położy ją na łóżku... [czas na wzruszenie i łzy :-)]. Otrzyj łzy i zbierz amunicję Shotgun Shells, GREEN HERB, Magnum Bullets i INK RIBBON. Zapisz grę i wyjdź z pomieszczenia. Udaj się do wąskiego korytarza i przejdź przez pojedyncze drzwi. Idź dalej mostem do pomieszczenia po środku i skieruj się do przejścia z niebieską lampą nad nim. Idź do samego końca korytarza, do zamrożonych drzwi i wejdź do środka. Weź Fuse Case, podejdź do panelu z niebieskim światłem i użyj Fase Cuse, aby otrzymać Main Fuse. Obok beczki będzie FIRST AID SPRAY. Wróć do rozwidlenia i umieść Main Fuse. Teraz udaj się do czerwonego korytarza. Udaj się do końca korytarza i przejdź przez pojedyncze drzwi na wprost. Znajdziesz przy komputerze notatkę Laboratory Security Manual. Na kanapie będzie notatka User Registration. Będzie tam także miotacz ognia Flamethrower w szafce i BLUE HERB. Jeżeli potrzebujesz amunicji użyj miotacza na roślinie w kącie pomieszczenia. Wejdź do szybu i przejdź do drugiego pomieszczenia. Zabij Lickers i i z szafek zbierz 2 x Shotgun Shells. Będzie tam także INK RIBBON. Wyjdź przez drzwi na korytarz.

Idź korytarzem do bramy i naciśnij przycisk. Będą tam dwie rośliny-zombie. Idź dalej i przejdź przez drzwi. Zabij kolejne, weź GREEN HERB i zejdź po długiej drabinie. Przejdź przez drzwi. Idź korytarzem, aż natkniesz się na Lickers; zabij je. Idź dalej, zbierz 3x GREEN HERB i do kolejnych pojedynczych drzwi. Znajdziesz się w pomieszczeniu z monitorami. Będzie tam skrzynia. Musisz mieć ze sobą Weapon Box Key (W. Box Key). Będzie tu także maszyna do pisania. Przejdź przez drzwi obok. Znajdziesz się w korytarzu. Będzie tam RED HERB. Przejdź przez drzwi nad którymi jest niebieskie światło, użyj klucza aby je otworzyć. W szafce znajdziesz Magnum Parts. Przejdź przez rozsuwane drzwi, miń zombie i przejdź przez drugie. W pomieszczeniu udaj się do ostatniego stołu i weź Lab Key Card. Wracaj teraz z powrotem i przejdź przez podwójne drzwi. Udaj się teraz do korytarza z jajami i robalami. Użyj karty i wejdź do środka. Będzie tam duży owad... Podejdź do komputera i go użyj. Wpisz "GUEST" i zeskanuj odcisk palca. Wyjdź z pomieszczenia na korytarz i wróć do pomieszczenia z monitorami. Weź ze sobą Lab Key Card. Wracaj teraz z powrotem do długiej drabiny i na górę (ciekawe czy na co dzień pracownicy tą drabiną chodzili na lunch). Udaj się z powrotem do pomieszczenia na środku między czerwonym a niebieskim korytarzem. Udaj się do niebieskiego przejśćia i przejdź przez pojedyncze drzwi.

Podejdź do bramy i naciśnij przycisk, przejdź dalej i zeskanuj odcisk palca. Wróć do pojedynczych drzwi przy bramie i użyj karty Lab Key Card. Wejdź do środka. Będą tam zombie oraz znajdziesz FIRST AID SPRAY oraz Magnum Bullets na łóżku. Idź dalej w pomieszczeniu do czerwonego światełka, naciśnij przycisk, aby zapalić światło. Idź dalej, zabij zombie i weź MO DISK ze stolika przy łóżku. Wyjdź z pomieszczenia.

Po wyjściu spotkasz Anette, która posądzi cię o zamordowanie jej męża. Anette zostanie znokałtowana przez spadające części obiektu. Leon do niej podejdzie i weźmie G-virus. Włączy się teraz system samodestrukcji obiektu. Udaj się do rozwidlenia i udaj się do czerwonego korytarza. Nagle spotkasz Adę, która będzie chciała odebrać ci zebraną próbkę wirusa. Anette ją postrzeli i ona spadnie... Przejdź przez drzwi, potem po lewej przez bramę i dalej ponownie do drabiny, uważając na zombie. Zejdź na dół i przejdź przez drzwi. Biegnij korytarzami zabijąc zombie kieruj się do pomieszczenia z monitorami. Przyszykuj się na walkę i zapisz grę. Weź ze sobą Mo Disk.

Wróć z powrotem na korytarz, którym przyszedłeś. Podejdź do komputera i użyj Mo Disk. Podejdź do podwójnych drzwi, które się otworzyły. Wejdź do środka i idź dalej. Przejdź przez kolejne drzwi i przejdź na druga strone pomieszczenia. Podejdź do windy i naciśnij przycisk. Naszykuj się na walkę z William'em Birkin'em. Jak go zabijesz, przyjedzie winda. Wejdź do środka. Zjedź na dół i biegnij korytarzami do pociągu. Claire z Sherry będzie w nim, a Leon wskoczy w ostatnim momencie.

Teraz możesz zagrać Claire Scenario B.DALEJ...


MAPY:RPD 1 floor RPD 2 floor RPD basement Sewers

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408