Resident Evil Code: Veronica X | Solucja

Claire Redfield: Antarctica

Samolot z hukiem wyląduje na Antarktydzie. Steve i Claire się rozdzielą. Zejdź po drabinie. Wejdź przez drzwi do pomieszczenia i zbierz Handgun Bullets, Explosive Powder oraz First Aid Spray. Jak wszystko zbierzesz, zombiaki wstaną. Wyjdź z pomieszczenia i idź do końca platformy. Zejdź po schodach. Idź korytarzem do końca i przejdź przez drzwi. Znajdziesz się w pomieszczeniu z maszyną do pisania. Znajdziesz tam Green Herb, Bow Gun Arrows. Będzie tam także notatka Alexander's Memo. Przesuń regał, aby otworzyć tajemne pomieszczenie. Wejdź do środka. Podejdź do szafek. Wyskoczy z niej szczur. Znajdziesz tam kolejną notatkę Butler's Letter.

Będzie tam także guzik, który nie działa, bo nie ma prądu. Wyjdź z tajemnego pokoju i z bezpiecznego pokoju. Przy dziwnym czymś w korytarzu skręć w prawo. Uważaj na Moth. W głębi korytarza będzie Blue Herb. Przejdź przez drzwi na wprost Herb. Znajdziesz się w hali produkcyjnej, gdzie będą trzy zombie. Przejdź przez drzwi z napisem Weapons Room. Zabij zombie i zbierz MINING ROOM KEY, DETONATOR, który włóż do szafki obok. Możesz ją wysadzić, jeżeli masz zapalniczkę, jak nie to zostaw to dla Chris Redfield. W jednej z szafek na bronie znajdziesz ASSAULT RIFLE. Wracaj z powrotem do pomieszczenia produkcyjnego.

Podejdź do drzwi po schodkach i otwórz je przy pomocy klucza Mining Room Key. Przejdź do końca pomieszczenia i wejdź po schodkach. Zbadaj urządzenie (koniecznie, bo staniesz w grze). Zejdź po schodach i skręć w prawo. Idź do końca urwaną półką i przejdź przez drzwi na końcu. Znajdziesz się w pomieszczeniu z generatorem i psami. Znajdź urządzenie włączające generator i włącz go. Znajdź kolejną maszynę i przywróć zasilanie. Zrobi się jaśniej. Zbierz Green Herb (4 sztuki) i amunicję. Wracaj z powrotem do sali produkcyjnej.

Przejdź przez drzwi obok schodków, do B.O.W. Room. Będą tam dwa ogromne pająki, które zabij przy pomocy wybuchowych naboi. Zbierz BAR CODE STICKER oraz amunicję i Green Herb. Zauważ, że będzie tam maska gazowa. Wracaj do sali produkcyjnej. Wejdź pod pas transmisyjny i naciśnij guzik, aby go włączyć. Obok będzie pudło, naklej na nie naklejkę Bar Code Sticker i uruchom dźwignią pas. Idź ponownie do B.O.W. Room, który teraz jest pełen gazu. Weź maskę gazową GAS MASK. Wyjdź z pomieszczenia i udaj się do bezpiecznego pokoju.

Wejdź do tajemnego pomieszczenia i naciśnij przycisk w szafce. Szafka się otworzy. Przejdź za nią i zobacz dziwnego więźnia. Zbierz doniczkę PLANT POT. Zbadaj doniczkę i weź z niej klucz MACHINE ROOM KEY. Wróć z powrotem do maszyny do pisania. Wyjdź z pomieszczenia i idź prosto do schodów prowadzących do góry. Miń pokój dla robotników i udaj się do podwójnych drzwi. Znajdziesz się na piętrze sali produkcyjnej. Udaj się do drzwi na prawo od wejścia (po lewej stronie Claire) i otwórz je przy pomocy klucz Machine Room Key. Znajdziesz się nad Mining Room. Przejdź przez następne drzwi. Znajdziesz się na piętrze pomieszczenia z generatorem. Zbierz VALVE HANDLE i wracaj z powrotem do poprzedniego pomieszczenia. Spotkasz teraz Steve'a, który pokieruje dźwigiem.

Znajdą się ponownie nad salą produkcyjną i się rozdzielą. Udaj się do drzwi, przy urwanej części balkonu. W pomieszczeniu znajdziesz amunicję, Green Herb i Blue Herb oraz Ink Ribbon. Podejdź do maszyny i użyj Valve Handle. Otrzymasz OCTAGON VALVE HANDLE. Wracaj do bezpiecznego pokoju.

W bezpiecznym pokoju zostaw w skrzyni wszystkie bronie poza Handgun i Combat Knife. Zapisz grę. Udaj się do sali produkcyjnej na dole i po schodkach do Mining Room. Załóż maskę przed wejściem. Wejdź po schodkach i na urządzeniu użyj Octagon Valve Handle. Gdy oczyścisz pomieszczenie z gazu, pojawi się Alex. Zostanie on zabity przez Steve'a. Zbierz SNIPER RIFLE, które zostawił Alex. Teraz czeka cię walka z kolejnym bossem - Nosferatu na lądowisku dla helikopterów. W jego rogach znajdziesz przydatne przedmioty: First Aid Spray i Handgun Bullets. Do jego zabicia użyj Sniper Rifle.

Claire i Steve odjadą ratrakiem. Alfred jednak przeżył i uda się do Alexia. W pewnym momencie ratrak zostanie zaatakowany przez potwora...DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408